Challange Biegowy

Miejsce to stworzyliśmy,
aby ułatwić korzystanie z aplikacji, a także wyjaśnić ideę Challenge’u Biegowego.

Challenge zasady rywalizacji

Challenge Biegowy to grywalizacja mająca na celu aktywizację ruchową i promowanie sportowego trybu życia. To nowy pomysł rozszerzający Biegu Uliczny odbywający się w ramach Tauron Life Festival Oświęcim. W Challenge’u rywalizują grupy oraz indywidualni uczestnicy. Najlepsi zostaną nagrodzeni podczas Biegu Ulicznego. W roku 2018 – challenge dostępny jest wyłącznie dla uczestników z terenu Powiatu Oświęcimskiego.

Nie. Wszystkie aktywności w ramach Challenge’u są bezpłatne. Bezpłatna jest także dedykowana aplikacja, która dostępna jest w popularnych sklepach – AppStore™ i Google Play™. Płatny jest udział w Biegu Ulicznym, który wiąże się z wniesieniem opłaty startowej, ale to osoby temat.

Bardzo proste. Pobierasz aplikację. Zbierasz grupę chętnych osób u siebie w klasie. Wyznaczanie administratora grupy. Potwierdzacie udział grupy w challenegu, pobierając aplikację i rejestrując swój udział. Każdy z członków grupy biega indywidualnie wraz z uruchomioną aplikacją. Dzięki temu zbieracie kilometry. Drużyna, która zbierze jak najwięcej kilometrów w czasie trwania Challenge’u – zostanie nagrodzona.

Administrator to osoba, która czuwa nad prawidłowością rywalizacji w grupie. Dodaje i usuwa członków grupy. Motywuje grupę. Administratorem możesz być Ty, Twój nauczyciel lub rodzic/opiekun.

Challange startuje 9 lutego 2018 i potrwa do 12 czerwca 2018. W tym czasie zbieracie kilometry na konto grupy. W ten sposób odbywa się rywalizacja pomiędzy grupami.

Grupa może mieć maksymalnie 50 członków. Do grupy mogą należeć koledzy z klasy, podwórka, nauczyciele, rodzice/opiekunowie. Możecie zapraszać kogo tylko chcecie! Ważne, aby osoba ta nie miała przeciwskazań do uprawiania dyscypliny sportowej jaką jest bieganie.

Tak. Challenge związany jest z Biegiem Ulicznym odbywającym się w ramach Tauron Life Festival Oświęcim. Jedyną możliwą dyscypliną, w której się rywalizuje jest bieganie/jogging. Dedykowana aplikacja sumuje jedynie wybiegane kilometry. UWAGA! Program aplikacji potrafi rozpoznać próbę „oszukania” wyniku. W takim wypadku Organizator zastrzega sobie prawo usunięcie uczestnika lub całej grupy z rywalizacji – patrz Regulamin. Pamiętajcie – gramy fair play.

Oczywiście. Oprócz rankingu grupowego. Będzie także ranking indywidualnie wybieganych kilometrów. Osoba, która w czasie trwania całego Challenge’u wybiega jak największą liczbę kilometrów – zostanie nagrodzona podczas najbliższej edycji Biegu Ulicznego.

Oczywiście. Jeżeli zbierzecie grupę chętnych, skontaktujcie się z nami pisząc na adres: hello@run4life.pl. Pamiętajcie, że wszyscy będziecie musieli posiadać podpisane zgody rodziców celem braku przeciwskazań do uprawiania biegania i uczestnictwa w challenge’u

Dedykowaną aplikację przygotowaną specjalnie na Challenge można pobrać z AppStore™ i Google Play™. Aby aplikacja działała poprawnie potrzebny jest system operacyjny: iOS (wersja min. 7.0) Android (wersja min. 4.0).

Skończone 16 lat. Decyduje data urodzenia, a nie rok. Przystępując do Challenge’u oświadczasz także, że nie masz przeciwskazań do uprawiania dyscypliny jaką jest bieganie i cieszysz się dobrym zdrowiem. Pamiętaj! Biegasz na własną odpowiedzialność!

Drużyna, która wybiega największa ilość kilometrów zostanie nagrodzona karnetami dwudniowymi na Tauron Life Festival Oświęcim 2018. W klasyfikacji indywidualnej, sześciu najlepszych zawodników zostanie nagrodzonych karnetami dwudniowymi na Tauron Life Festival Oświęcim 2018.

Postaramy się odpowiadać na wszelkie pytania, gdyby były jeszcze niejasności w związku z Challenge’m. Proszę piszcie na adres: hello@run4life.pl

Challenge biegowy Run4Life objęty został honorowym patronatem Ministra Sportu i Turystyki

Witolda Bańki

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Regulamin Challenge'u

UWAGA! Przed przystąpieniem do Challenge’u MUSISZ zapoznać się i ZAAKCEPTOWAĆ Regulamin, który dostępny jest na tej stronie. Pobierając aplikację, potwierdzając „checkboxem” zgłoszenie do wzięcia udziału w rywalizacji – oświadczasz jednocześnie, że zapoznałem się z regulaminem akcji.