Challange Biegowy

Miejsce to stworzyliśmy,
aby ułatwić korzystanie z aplikacji, a także wyjaśnić ideę Challange’u Biegowego.

Challange Biegowy to grywalizacja mająca na celu aktywizację ruchową i promowanie sportowego trybu życia. W Challanegu rywalizują grupy oraz indywidualni uczestnicy. Najlepsi zostaną nagrodzeni podczas Biegu Ulicznego.

Nie. Wszystkie aktywności w ramach Challange’u są bezpłatne. Bezpłatna jest także dedykowana aplikacja, która dostępna jest w popularnych sklepach – AppStore i Google Play. Płatny jest udział w Biegu Ulicznym, który wiąże się z wniesieniem opłaty startowej, ale to osoby temat.

Bardzo proste. Pobierasz aplikację. Zbierasz grupę chętnych osób u siebie w klasie. Wyznaczanie administratora grupy. Potwierdzacie udział grupy w challanegu, pobierając aplikację i rejestrując swój udział. Każdy z członków grupy biega indywidualnie wraz z uruchomioną aplikacją. Dzięki temu zbieracie kilometry. Drużyna, która zbierze jak najwięcej kilometrów w czasie trwania Challange’u – zostanie nagrodzona.

Administrator to osoba, która czuwa nad prawidłowością rywalizacji w grupie. Dodaje i usuwa członków grupy. Motywuje grupę. Administratorem możesz być Ty, Twój nauczyciel lub rodzic/opiekun.

Challange startuje 1 grudnia 2017 i potrwa do 15 czerwca 2018. W tym czasie zbieracie kilometry na konto grupy. W ten sposób odbywa się rywalizacja pomiędzy grupami.

Grupa może mieć maksymalnie 50 członków. Do grupy mogą należeć koledzy z klasy, podwórka, nauczyciele, rodzice/opiekunowie. Możecie zapraszać kogo tylko chcecie! Ważne, aby osoba ta nie miała przeciwskazań do uprawiania dyscypliny sportowej jaką jest bieganie.

Tak. Challange związany jest z Biegiem Ulicznym odbywającym się w ramach Life Festival Oświęcim. Jedyną możliwą dyscypliną, w której się rywalizuje jest bieganie/jogging. Dedykowana aplikacja sumuje jedynie wybiegane kilometry.

Oczywiście. Oprócz rankingu grupowego. Będzie także ranking indywidualnie wybieganych kilometrów. Osoba, która w czasie trwania całego Challange’u wybiega jak największą liczbę kilometrów – zostanie nagrodzona podczas najbliższej edycji Biegu Ulicznego.

Dedykowaną aplikację przygotowaną specjalnie na Challange można pobrać z AppStore i Google Play. Aby aplikacja działała poprawnie potrzebny jest system operacyjny: iOS (wersja min. 7.0) Android (wersja min. 4.0).

Skończone 16 lat. Decyduje data urodzenia, a nie rok. Przystępując do Challange’u oświadczasz także, że nie masz przeciwskazań do uprawiania dyscypliny jaką jesy bieganie i cieszysz się dobrym zdrowiem.

Z pewnością atrakcyjne. Przygotowane przez partnerów i sponsorów.

Postaramy się odpowiadać na wszelkie pytania, gdyby były jeszcze niejasności w związku z Challange’m. Proszę piszcie na adres hello@life4run.pl