Biegamy w dobrym rytmie.

To już szósty bieg uliczny w ramach Tauron Life Festival Oświęcim, ale pierwszy pod nową nazwą – Run4Life. Rywalizacja na popularnych dystansach: 2,5 km, 5km i 10 km odbędzie się w sobotę 16 czerwca w Oświęcimiu, a weźmie w niej udział m.in. nasz mistrz olimpijski Robert Korzeniowski oraz trenerka gwiazd – nasza wyjątkowa ambasadorka Ada Palka. 

Blisko 20 km tras.

Podobnie jak w roku poprzednim,  trasy biegu poprowadzą uczestników ulicami Osiedla Zasole. W organizację wydarzenia ponownie włączyło się Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau, dzięki czemu jednym z etapów Run4Life będzie „Odcinek Pamięci”, którego trasa biegnie wzdłuż Miejsca Pamięci.

Do biegu pozostało:

2018/06/16 09:00:00
  • Bieg 5 km, start: 9:00, limit czasu – 50 min
  • Bieg 10 km, start: 10:00, limit czasu – 80 min
  • Bieg na rolkach – start: 11:30, limit czasu – 15 min

  • Bieg rodzinny – start: 11:45, limit czasu – 20 min

Pula nagród.

Jak co roku dla zwycięzców w kategoriach open i kategoriach wiekowych przygotowaliśmy nagrody – zarówno pieniężne, jak i nagrody rzeczowe w postaci wejściówek na sobotni koncert finałowy Tauron Life Festival Oświęcim. Bieg na 5 km – nagroda za I miejsce 800 zł, za II 700 zł, za III 600 zł. Bieg na 10 km – nagroda za I miejsce 1000 zł, za II 900 zł, III 800 zł*

*szczegółowy wykaz nagród znajduje się w Regulaminie dostępnym na stronie.

Pakiety startowe.

Z każdą edycją biegu staramy się uatrakcyjnić pakiety startowe, które przygotowaliśmy dla biegaczy. W tym roku z pewnością osoby, które zapiszą się na bieg i opłacą swoje uczestnictwo otrzymają: koszulkę, techniczną, worek dla biegaczy oraz upominki ufundowane przez sponsorów. Szczegółową zawartość pakietów startowych podamy wkrótce.

Trasa Biegu na 5 km

UWAGA! Ze względu na coraz większe zainteresowanie biegiem, w tym roku zdecydowaliśmy się nie łączyć biegów na 5 km i 10 km startem wspólnym.
Trasa Biegu na 5 km w Oświęcimiu

Trasa Biegu na 10 km

UWAGA! Ze względu na coraz większe zainteresowanie biegiem, w tym roku zdecydowaliśmy się nie łączyć biegów na 5 km i 10 km startem wspólnym.
tarsa Biegu na 10 km

Trasa Biegu w Biegu na Rolkach i Biegu Rodzinnym

Trasa to pętla biegnąca ulicami: Garbarską, Krętą, Szarych Szeregów, Obozową.

UWAGA!! Na trasie – ul. Garbarska – znajdują się betonowe progi zwalniające. Prosimy zachować w tych miejscach szczególną ostrożność.

Biuro zawodów / teren biegu

Poniżej publikujemy mapkę, która, mamy nadzieję, pozwoli Wam się lepiej zorientować na terenie naszego biegu i całego Tauron Life Festival Oświęcim 2018.