Robert Korzeniowski

Ambasador Biegu Ulicznego, który jest z nami od samego początku, czyli od 2013 roku. Czterokrotny mistrz olimpijski. Mistrz świata i Europy. Uznawany za jednego z najwybitniejszych sportów w historii Polski. Od 2018 roku Robert Korzeniowski jest dyrektorem Biegu Ulicznego RUN4LIFE.

Robert Korzeniowski
Adrianna Palka

Adrianna Palka

Znana i ceniona trenerka gwiazd. Trener personalny. Autorka metody „Train My Way”. Ada jest ambasadorką Biegu Ulicznego od 2016 roku. Jako trener personalny współpracuję z wieloma osobami ze świata biznesu oraz sportu, między innymi z Rafałem Sonikiem – zwycięzcą Rajdu Dakar 2015, Piotrem Gruszką, Jakubem Brzezińskim, czy Robertem Korzeniowskim. Napisała e-booka „Skok po zdrowie” oraz książkę: „Fitrewolucja”. Uwielbia sport i nie wyobraża sobie pracy bez ludzi. Propaguje zdrowy styl życia, uczy pozytywnego nastawienia i motywuję do aktywności.

Ilona Brusiło

Aleksandra Sulej-Dąbrowska

Ilona Brusiło i Aleksandra Sulej-Dąbrowska z MamyRuszamy.pl to ambasadorki tegorocznej edycji biegu. Dziewczyny tworzą zgrany team w składzie trener i dietetyk. Każdego dnia motywują mamy do spełniania swoich marzeń… nie tylko tych sportowych. Pomagają kobietom w różnym wieku w osiągnięciu swoich celów, a także propagują aktywny styl życia wspierany racjonalną dietą. Dziewczyny uwielbiają biegać i zarażać swoja pasją innych. Pokazują, że sport to idealny sposób na rodzinne spędzanie czasu. Ich zgrany duet został doceniony podczas gali Fitness Motywatory 2017, który wygrały w kategorii Workout Team.