Wyjątkową niespodziankę dla uczestników Biegu ulicznego Run4LIFE przygotował producent produktów wspomagających, regenerujących i uzupełniających dietę osób aktywnych – ALE Active Life Energy.

Do wszystkich uczestników, którzy wnieśli opłatę startową, -wyślemy informację mailowo, jak otrzymać Voucher od ALE na Pakiet Startowy (5 żeli energetycznych + baton energetyczny) o wartości 35 zł za symboliczną złotówkę (koszt wysyłki 4.99 zł).

Po szczegóły zapraszamy na stoisko ALE, które dostępne będzie przed Biegiem Ulicznym.

ALE Active Life Energy to marka wspierająca aktywnych, uświadamiając im korzyści płynące z regularnej aktywności oraz motywująca tych, którzy aktywni będą już za chwilę.

Marka jest częścią Grupy Pelion – największej firmy w sektorze ochrony zdrowia w Polsce, jednej z największych zbudowanych od podstaw dzięki polskiemu kapitałowi po 1989 roku.

ALE oferuje produkty wspomagające, regenerujące i uzupełniające dietę osób prowadzących wszelkie aktywności sportowe. Wyróżnikiem ALE są oryginalne formuły produktów stworzone w oparciu o doświadczenie profesjonalistów oraz zaplecze farmaceutyczne. #alewspiera #alenergy

Jak otrzymać Pakiet Startowy od ALE

  1. Posiadasz opłacone wpisowe na imprezę Run4LIFE.
  2. Załóż konto w sklepie alenergy.eu z wyrażoną zgodą na otrzymywanie Newslettera
  3. Wyślij wiadomość na kontakt@alenergy.eu podając w tytule nazwę imprezy, numer startowy a w treści imię i nazwisko. 

Na zdjęciu – ambasadorzy ALE, Mistrzyni Polski (Kasia Golba z prawej) i Wicemistrzyni Polski (Michalina Mendecka) Mistrzostw Polski w Biegu Górskim na Krótkim Dystansie (Ślęża 2018). 1 Second Team.
Foto: Artur Czempas Athletic Life Style